Домашнє насильство – це не проблема окремої родини, це проблема цілої країни

25 червня регіональна платформа «ЮрФем» акцентувала увагу на темі запобігання та протидії домашньому насильству, що відбулась у форматі Open Space.

Юристки, 🧑‍🎓адвокатки, 🧑‍🎓прокурорки, 🧑‍⚖️судді, 👮👮представниці силових структур , 👭громадські активістки зібрались для обговорення успішних практик та законодавчих прогалин у сфері захисту постраждалих від домашнього насильства.

Учасниці заходу розповідали про те, як відрізняти конфлікт від домашнього насильства, ідентифікувати різні форми насильства, усвідомити важливість наявності нульової толерантності до проявів різного виду домашнього насильства.

Розповіли про дієві інструменти надання професійної правничої допомоги постраждалим особам від домашнього насильства та познайомитися з особливостями роботи з такою категорією клієнтів. Законодавчі новели потребують згуртування всіх дотичних суб’єктів, аналізу актуальної судової практики та напрацювання ефективних інструментів захисту постраждалої особи від самого початку криміналізації домашнього насильства.

Тож, якщо ви стали жертвою насильства вам необхідно терміново звернутися до поліції!!!!!

Дякуємо за запрошення!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.