Кабінет Міністрів України прийняв надзвичайно важливе й стратегічне рішення про відкриття для міжнародного вантажного та пасажирського сполучення пункту пропуску через державний кордон в аеропорту «Житомир» ім. С.П. Корольова

Чудові новини для Житомирщини – сьогодні Кабінет Міністрів України прийняв надзвичайно важливе й стратегічне рішення про відкриття для міжнародного вантажного та пасажирського сполучення пункту пропуску через державний кордон в аеропорту «Житомир» ім. С.П. Корольова. ✅

З відповідною ініціативою Житомирська обласна державна адміністрація нещодавно звернулася до Міністерство інфраструктури України й сьогодні Кабінет Міністрів України пішов нам назустріч. Це стало логічним завершенням тривалої роботи, що проводилась інвестором при підтримці облдержадміністрації останні два роки.

Що означає для аеропорту пункт пропуску з постійним режимом функціонування і цілодобовим режимом роботи? Це можливість організувати повноцінну роботу та приймати вантажі та пасажирів без обмежень у рамках існуючих технічних можливостей. Адже раніше аеропорт лише називався «міжнародним», але дійсно таким він став лише прийняття рішення про появу прикордонного пункту.

Відтепер у повітряних воріт Житомирщини значно розширяться можливості по залученню нових авіакомпаній, збільшенню пасажиро- та вантажопотоку. А наступним кроком на цьому шляху стане реконструкція злітно-посадкової смуги, проєкт якої підтримано на державному рівні. До речі, тендер на реконструкцію вже оголошено. Тож найближчим часом чекаємо на початок робіт.

Дякую Президенту України Володимир Зеленський, та Міністру інфраструктури Александр Кубраков та системну підтримку авіаційної галузі та реалізацію стратегії розвитку регіональних аеропортів. Також хочу відзначити зусилля, які приклали для підтримки цього проєкту народні депутати – Ігор Герасименко й Арсеній Пушкаренко, а також міський голова Житомира Сергій Сухомлин.

Переконаний, що відкриття міжнародних рейсів зробить авіаційні подорожі доступнішими для жителів області, а також надасть додатковий імпульс розвитку економіки регіону та його туристичного потенціалу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.