НА ЖИТОМИРЩИНІ ВІДБУВСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ШАХОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ «КОРОНОВАНИЙ ПІШАК»

У Гришківцях Бердичівського району 12 червня в приміщенні гімназії відбувся перший всеукраїнський шаховий фестиваль «Коронований пішак».

Участь у фестивалі взяли 84 учасники з Житомирської, Хмельницької, Вінницької, Рівненської, Хмельницької, Київської, Львівської, Сумської областей, а також представник Іспанської шахової федерації, і федерації шахів ОАЕ.

Про це сайту Спортивний Житомир розповів президент громадської організації «Федерація шахів Житомирської області» Сергій Трохимишин.

«Вперше за довгий час в Житомирській області пройшов турнір з обрахунком міжнародного рейтингу і близько 28 учасників змогли на цих змаганнях його отримати. Турнір проходив за правилами шахів ФІДЕ, за швейцарською системою в 9 турів. Контроль часу 10 хвилин до кінця партії кожному учаснику з додаванням 5 секунд за кожний зроблений хід, починаючи з першого», – розповів Сергій Трохимишин.

Місця в основній десятці розподілилися наступним чином:

Перемогу в турнірі святкував гросмейстер України з м. Хмельницький Разін Вадим.

Другим став, також гість з Хмельницького гросмейстер Михалець Любомир.

Третім гість з Вінниці Биковський Олег.

Четвертим Баляс Олег (Київська область).

П’ятим Охрименко Сергій (м. Житомир).

Шостим Горносталь Сергій (м. Житомир).

Сьомим Випханюк Ігор (м. Житомир).

Восьмим Понятишин Ярослав (м. Хмельницький).

Дев’ятим Крошнякови Денис (м. Бердичів).

Десятим Поліщук Олег (м. Старокостянтинів).

Кращим серед мешканців Бердичівського району став Вінарчук Олександр.

Серед ветеранів шахів місця розподілилися наступним чином: першим став Ревуцький Володимир, далі Мирончук Олег (обидва м. Житомир), третім Салевич Володимир (м. Львів).

Серед гравців з рейтингом до 1900 кращим став Коваленко Іван (м. Новомосковськ).

Кращими серед дітей до 16 років стали Усков Михайло і Петренко Марина (обидва м. Житомир).

Серед жінок кращою стала Ратнер Христина (м. Житомир), за нею Швець Вікторія (м. Хмельницький), Тіторенко Ольга (м. Житомир).

Серед дітей до 12 років місця серед хлопців розподілилися наступним чином: кращим став Симон Артем (м. Житомир), другим Маліновський Володимир (Іспанська шахова федерація), третім Тульчинський Фелікс (м. Київ).

Серед дівчат до 12 років місця розігралися наступним чином: першою стала Савенко Маргарита (Коростишів), другою Клепіковська Лариса (м. Житомир), третьою Слінчак Олена (м. Житомир).

І кращими серед юнаків і дівчат Бердичівського району стали: Цегельник Віталій і Здорик Надія.

Головний суддя турніру – суддя першої категорії Трохимишин І. Л.

Організаторами заходу виступили: Благодійний фонд Б. Кицака, ГО «Креативний Бердичів» та Федерація шахів Житомирської області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.