Підприємства Житомирської області продовжують отримувати фальшиві листи від ОВА з проханням допомогти армії

Шахраї продовжують користуватися довірою жителів Житомирщини та намагаються виманювати гроші нібито для потреб армії. Фальшиві листи, підписані керівництвом обласної військової адміністрації, отримують, зокрема, представники бізнесу.

Про це 4 липня на своїй Facebook-сторінці повідомив заступник начальника Житомирської обласної військової адміністрації з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександр Федько.

«Сьогодні (4 липня) в черговий раз до мене звернулись представники бізнесу та повідомили, що вони отримали лист про збір коштів для ЗСУ нібито від Житомирської обласної військової адміністрації за моїм підписом. І це не перший випадок. Адже, ще до цього, надходила інформація про дзвінки підприємцям та благодійникам про збір коштів від осіб, які представлялись моїм ім’ям», – йдеться у дописі.

Олександр Федько наголошує: Житомирська обласна військова адміністрація та він особисто не збирають кошти від громадян, зокрема й на потреби ЗСУ.

«Допомога для армії забезпечується Гуманітарним штабом при адміністрації, кошти можуть збирати лише офіційно зареєстровані благодійні та волонтерські організації. Тож лист, отриманий представниками бізнесу, є повністю сфальсифікованим», – зауважує Олександр Федько.

Заступник керівника ОВА звернувся щодо цього випадку до правоохоронних органів.

Жителів Житомирщини закликають у разі подібних звернень ретельно перевіряти інформацію та одразу повідомляти правоохоронні органи у випадку виявлення шахрайства.

Скріншот листа зі сторінки Олександра Федька

Нагадаємо, наприкінці травня 2022 року Житомирська ОВА інформувала, що шахраї від імені Житомирської обласної військової адміністрації прислали лист на підприємство і просили перерахувати гроші для допомоги ЗСУ.

Як повідомляв Житомир.com.ua, 30 травня 2022 року пресслужба Малинської міської ради інформувала про факти шахрайства під виглядом збору коштів на потреби військових: аферисти розіслали листи підприємцям та від імені міського голови просили допомогти у зборі грошей для Збройних сил України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.