Плата за розподіл газу залишилася без змін, – АТ «Житомиргаз»

Оператор ГРМ у Житомирській області – АТ «Житомиргаз», яке працює під брендом Регіональної газової компанії, наголошує: нічого не змінилося щодо розподілу газу та звертається з проханням до споживачів розрахуватися за доставку газу.

Розподіл газу, це послуга, яку надає акціонерне товариство «Житомиргаз» на Житомирщині (окрім Коростишева та району), забезпечуючи безаварійне та безперебійне газопостачання усім категоріям споживачів. Відповідно до чинного законодавства за доставку блакитного палива споживачам потрібно сплачувати до 20 числа щомісяця. Також можна розрахуватися за послугу розподілу до кінця року.

«Цифри у платіжках споживачів залишилися такими ж, бо сума нарахувань за розподіл газу визначається раз на рік, виходячи з обсягів споживання у минулому «газовому» році та діючий тариф. Ми вдячні споживачам, які вчасно сплачують за доставку газу. На сьогодні понад 80% абонентів щомісяця розраховуються за розподіл, а близько 10% сплатили за послугу доставки до кінця поточного року, знаючи, що сума не змінюватиметься», – зазначає директор комерційний Людмила Усик.

Клієнти АТ «Житомиргаз» мають можливість завантажити електронні рахунки та сплатити їх за допомогою онлайн-сервісів на вибір:

  • особистий кабінет на сайті 104.ua — https://ok.104.ua/ua/
  • мобільний додаток 104.ua – AppStore та Google Play
  • чат-бот 7104ua у Viber – https://chats.viber.com/7104ua/ru
  • або паблік-аккаунт ua7104_bot у Telegram — https://t.me/ua7104_bot .

Так само споживачі можуть оплачувати за послугу розподілу через онлайн-банкінг або мобільні банківські додатки, череж платіжну систему Portmone або у відділеннях поштового зв’язку. Варто лише бути уважними та коректно вводити дані особового рахунку, ПІБ, а також «отримувача» – це АТ «Житомиргаз».

Кошти, які споживач сплачує за послугу газорозподілу йдуть на забезпечення безперебійної доставки блакитного палива до помешкань 355 тисяч клієнтів «Житомиргазу». Завдяки оплаті доставки газу фахівці компанії виконують ремонти, обстеження та діагностику газових мереж по всій області, а також продовжують модернізують об’єктів критичної інфраструктури.

Вчасний платіж – внесок кожного споживача у безаварійну роботу газових мереж регіону, подальше забезпечення розподілом газу споживачів та підтримка економіки України через сплату податків.

Пресслужба АТ «Житомиргаз»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.