Працедавцям Житомирської області, які влаштували на роботу переселенців, виплатили понад 2,3 млн грн компенсації

У Житомирській області 130 роботодавців отримають відшкодування за працевлаштування ВПО, яке складає 2,3 млн грн.

Про це 29 липня повідомила пресслужба Житомирського обласного центру зайнятості.

«130 роботодавців області скористалися своїм правом та отримають фінансове відшкодування за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб. Житомирською обласною службою зайнятості вже ухвалено рішення про надання компенсації витрат із заробітної плати за працевлаштування 265 внутрішньо переміщених осіб, котрі прибули з районів, де ведуться активні бойові дії», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що для реалізації урядової програми в області наразі профінансовано понад 2,3 млн грн.

У службі зайнятості нагадують, відповідно до урядової програми роботодавці, які працевлаштували внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні, можуть отримати компенсацію витрат на оплату праці таких громадян. Сума компенсації щомісячно за кожну працевлаштовану особу з числа ВПО складає 6500 грн. Тривалість компенсації витрат – два місяці з дня працевлаштування особи. Заява на отримання компенсації подається не раніше, ніж за п’ять календарних днів після працевлаштування внутрішньо переміщеної особи.

Порядок оформлення тут: https://is.gd/igwb1C.

Більш детальну інформацію можна отримати у міських центрах зайнятості або філіях Житомирського обласного центру зайнятості за місцезнаходженням роботодавця (всі контакти – https://cutt.ly/WH5PAf0), а також у відділі організації надання послуг роботодавцям Житомирського обласного центру зайнятості за телефоном (0-412-43-20-37).

За даними Міністерства економіки, станом на 28 липня в Україні роботодавці отримали вже понад 37 млн грн компенсацій. Рішення про надання коштів прийнято щодо 5030 підприємців за працевлаштування 8415 осіб.

Нагадаємо, станом на 11 липня у Житомирській області за працевлаштування ВПО роботодавцям виплатили 1,2 млн грн компенсації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.