Проєкт щодо оцінки потреб внутрішньо переміщених жінок в Україні під час кризи COVID-19

Пандемія COVID-19 негативно вплинула на життя багатьох українців. Особливо постраждали під час пандемії жінки. Втрата роботи, скорочення заробітної плати, збільшення випадків домашнього та економічного насильства – це лише частина проблем під час кризи COVID-19, з якими стикаються жінки, зокрема і внутрішньо переміщені.

Громадська організація «СП «Мир на долоні» під керівництвом Глави Офісу ООН Жінки в Україні розпочинає реалізацію проєкту щодо оцінки потреб внутрішньо переміщених жінок в Україні під час кризи COVID-19 та проведення сесій підтримки даної категорії жінок. В межах реалізації проєкту щоб зрозуміти виклики з якими стикаються жінки, Організація проведе каскадне напівструктуроване дослідження.

Також організуємо спільно із залученими фахівцями психосоціальні та менторські сесії за моделлю «Рівний рівному». Відповідно до потреб разом із учасниками розробимо рекомендації щодо участі жінок у ініціативах, які стосуються соціальної згуртованості і миробудування.

Організація поділиться власним досвідом та разом з учасницями пропрацює над довгостроковими стратегіями реагування на кризові ситуації, спричинені спалахом COVID-19.

В проєкті прийматимуть участь жінки-ВПО з 6 регіонів країни, а саме: Житомирської, Рівненської, Вінницької, Полтавської, Харківської та Донецької областей. З інших регіонів можуть долучитися бажаючі попередньо написавши листа на ім’я голови ГО «Мир на долоні»

Проєкт реалізується за підтримки ООН Жінки в Україні UN Women Ukraine за фінансової підтримки уряду Швеції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.