Створюємо безпечне місто разом!

24 червня на Замковій горі біля Краєзнавчого музею наша громадська організація “Мир на долоні” представила свій проєкт на “Майстерні міста 2021” з командою фахівців у сфері безпеки. ✨👮🧑‍🚒🧑‍⚖️👮✨

Безпека є базовим атрибутом успішного міського простору. Складових безпеки дуже багато. Важливим елементом безпечного міста є знання та дотримання правил безпеки усіма містянами.

Завдання дорослих навчити дітей, як поводитись під час надзвичайних ситуацій та зменшити ризики потрапляння до таких ситуацій. Адже щороку кілька сотень тисяч дітей отримують різні травми, потрапляють в складні обставини і не можуть впоратися самостійно.

Багато трагедій розігрується вдома та під час відпочинку на природі.Як захистити дитину від небезпеки? Відповідь проста – потрібно навчити їх, як себе поводити в тій чи іншій ситуації. Розповідати куди необхідно звертатися за допомогою у разі небезпеки.

До нашого проєкту долучилися поліцейські, рятувальники, правозахисники та червоний хрест.📎Усі разом ми закликаємо до необхідності дотримання правил безпеки дітьми та дорослими для запобігання надзвичайних ситуацій. 📎Навчити правильним діям в разі виникнення небезпечних обставин задля забезпечення високого рівня громадського безпечного простору.

Активність кожного в громаді в напрямку безпеки – це запорука комфортного міста!

Реалізацію проєкту створила справжня команда фахівців!

Головне управління ДСНС України у Житомирській області
Управління поліції охорони в Житомирській області
#ювенальна_превенція_Житомирської_області
Регіональний центр БВПД у Житомирській області
Red Cross Zhytomyr
Військова частина 3047 Національна гвардія України
#кінологічна_служба_ГУНП_в_Житомирській_області💙

Окремо дякуємо кожному за участь!

#МирНаДолоні#maisterniamistaZt
#МайстерняМістаЖитомир2021
#АгенціяРозвиткуМіста
#AgentsiiaRozvytkuMista
#UrbanWorkshopZhytomyr
#майстерня_міста_2021

Запрошуємо 24 червня 2021 року з 11:00 по 14:00 на міський фестиваль “Майстерня міста 2021”.

Наша команда запрошує на цікавий просвітницький проєкт під назвою «Безпечне місто: прості правила, що рятують життя», на якому ми хочемо привернути увагу до необхідності дотримання правил безпеки як дітьми так і дорослими для запобігання надзвичайних ситуацій.

Навчити правильним діям у разі виникнення небезпечних обставин задля забезпечення високого рівня громадського безпечного простору.

Проєкт «Безпечне місто: прості правила, що рятують життя» складається з восьми локацій. На кожній з яких буде представлено ситуації та поради щодо безпеки громадян. Кожна локація інформуватиме відвідувачів про небезпечні ситуації та шляхи їх подолання.

Учасники демонструватимуть змістовні поради, наповнені корисною інформацією з питань безпеки. Для дітей буде проведено ігри, квести та різні завдання з питань безпеки.

Майстерня міста Житомир
Агенція розвитку міста
Житомирська Міська Рада
Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH в рамках проєкту «Інтегрований Розвиток міст в Україні ІІ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.