У центрі Житомира розпочалась реконструкція скверу для розміщення флагштоку: встановлюють паркан і розбирають гранітні плити

16 червня у центрі Житомира розпочали реконструкцію скверу, де раніше стояв пам’ятник Леніну, а незабаром встановлять 50-метровий флагшток з державним прапором розміром 14х8.

По обіді на майдані Соборному почали встановлювати будівельний паркан, яким тимчасово загородили автомобільну парковку та частину дороги. Поруч на газоні розмістили будівельний вагончик і біотуалет, розклали будматеріали для огорожі й подекуди почали знімати гранітні плити старого покриття пішохідних доріжок.

Нагадаємо, 17 травня на позачерговій сесії Житомирської міської ради депутати проголосували за виділення на реконструкцію скверу на майдані Соборному 8,5 млн грн з міського бюджету, а також показали ескіз майбутнього об’єкту, де до річниці Незалежності планують встановити державний прапор.

Тендер на реконструкцію скверу з очікуваною вартістю 13,85 млн грн оголосили 20 травня. Його виграло ТОВ «УК «Комфорт-буд» за 13 млн 735,7 тис. грн. Наразі на ресурсі ProZorro опубліковано лише повідомлення від 11 червня про намір укласти договір з переможцем торгів.

Як повідомляв Житомир.info, 23 лютого 2021 голова облдержадміністрації Віталій Бунечко підписав розпорядження про створення відповідної робочої групи для оперативного вирішення питання щодо встановлення найбільшого прапора України в місті Житомирі на майдані Соборному.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.