У Житомирі не у всіх дитячих садочках увімкнули опалення

11 жовтня у Житомирі не у всіх дитячих садочках увімкнули теплопостачання – без тепла залишаються садочки №55, 15, 35, 39, 41 та ДНЗ села Вереси. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

За його словами, 9-10 жовтня в дитячих садочках, школах та медзакладах почали вмикати опалення. Проте в шести дитячих садочках опалення не вмикнули.

У садочку №55 наразі працюють колорифери. Паралельно міська влада вирішує питання з відновленням електроенергії для нормальної роботи котельні і повноцінної подачі тепла.

У п’яти житомирських садочках (№15, 35, 39, 41 та ДНЗ у селі Вереси) є власні котельні, тобто їх не опалює КП “Житомиртеплокомуненерго”. Опалення в цих закладах не запустили, тому що немає договірної, фіксованої вартості газу конкретно для бюджетних установ.

11 жовтня Кабмін планує вирішити це питання – затвердити тепловий договір та 12 жовтня передати його на місця. Після цього бюджетні установи зможуть підписати договори на постачання газу, котельні запрацюють і тепло піде в дитячі садочки.

Запуск тепла для житлового фонду в міськраді планують розпочати 11 жовтня, але на повноцінну подачу опалення потрібно кілька днів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *