У Житомирі попрощалися з військовим, який загинув, захищаючи східні рубежі від атак російського агресора

Сьогодні, 22 липня, на Смолянському військовому кладовищі у Житомирі попрощалися з Героєм Олександром Халіфом з с. Рея, який віддав своє життя за Україну, захищаючи східні рубежі від атак російського агресора.

«Сьогодні Житомирщина разом з усією Україною прощається із захисником, з Олександром Вадимовичем, який, будучи надзвичайно творчою людиною, з перших днів війни пішов захищати нашу Батьківщину. 13 липня ворожий снаряд обірвав життя Героя. Наша боротьба триває, перемога буде найближчим часом за нами. Слава Україні!», – каже фахівець міського центру соціальних служб Олександр Синиця.

«Ми сьогодні стоїмо біля труни, з якої йде надія, що Україна буде вільна, що Україна буде поміж народами великих, знаних і потужних, тільки тому, що земля наша народжує Героїв, які віддають своє життя за своїх друзів», – говорить військовий капелан Іван Цихуляк.

Попрощатися з військовим прийшли родичі, військові побратими та друзі.

«Це була така людина, яка в перші дні війни в погребі ховала моїх дітей. Я ним дуже пишаюся, такі люди повинні захищати і захищають цю країну. Він був дуже хорошим, позитивним і дуже класним хлопцем. Він не служив раніше, але одразу пішов. У перші дні ми були разом і він щодня ходив в сільську раду, щоб піти воювати», – каже сусід Олександра Халіфа Роман.

«Олександр жив та мав плани на життя, будував будинок, думав про те, що все буде добре, пішов добровольцем на фронт захищати Україну. Він був дуже компанійською людиною, у нього було багато друзів», – розповідає знайомий Олександра Халіфа Дмитро.

Нагадаємо, 22 липня у Житомирській області прощалися із захисником Володимиром Корзуном, який загинув у боях за Харківщину.

Як повідомляв Житомир.com.ua, 21 липня 2022 року Житомирська обласна рада повідомила про загибель Костянтин Кравчук з Бердичева.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.