У Житомирі ремонтують дорогу на Польовій, закінчити планують за півтора тижня

На вулиці Вітрука у Житомирі, на ділянці від Ціолковського до Селецької, 14 червня розпочали поточний ремонт із заміни верхнього шару асфальту.

Про це повідомляє пресслужба Житомирської міської ради.

Зазначено, що нині триває фрезерування. Загальний об’єм виконання робіт — до 10 тис. метрів квадратних. Закінчити планують за півтора тижня.

За інформацією пресслужби міськради, комунальники проводять такі роботи:

  • замінюють верхній шар повністю пошкодженого асфальтобетонного покриття
  • ремонтують оглядові колодязі та ливневі системи
  • фрезерують і вивозять зрізане

До робіт залучені до двох десятків працівників

Як відомо, вулицею Вітрука рухаються тролейбуси №2, 3, 15, 15А та 4. Зміни руху транспорту поки не плануються. Сам процес асфальтування мають проводити у вихідний. Про зміни руху транспорту, якщо такі будуть, у міськраді обіцяють повідомити додатково.

Нагадаємо, що в останні дні травня у Житомирі розпочали ремонтувати вулицю Театральну. Станом на ранок 30 травня частково зрізали асфальт на ділянці від вулиці Мала Бердичівська до майдану Перемоги. Асфальтували Театральну з 3 по 5 червня. У зв’язку з цим були внесені зміни в рух тролейбусів і маршруток.

Фото пресслужби Житомирської міської ради Фото пресслужби Житомирської міської ради Фото пресслужби Житомирської міської ради Фото пресслужби Житомирської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.