У Житомирі за заслуги перед містом нагородили нацгвардійця, який збив ворожий гвинтокрил

На позачерговому засіданні виконкому Житомирської міської ради 13 червня за заслуги перед містом нагородили військовослужбовця Національної гвардії України.

Міський голова Сергій Сухомлин розповів, що чоловік донедавна працював у Німеччині, але одразу після повномасштабного вторгнення росії повернувся в Україну.

«Дозвольте нагородити лейтенанта Дмитра Олександровича за заслуги перед містом. Це людина, яка у свій час служила, після цього поїхала в Німеччину, працювала. Коли 24-го почалась війна, 25-го він повернувся в Україну. І на його рахунку є така цікава «пташка», К-52, російський гвинтокрил, який він збив», – розповів Сергій Сухомлин.

На своїй Facebook-сторінці мер уточнив, що військовий, головний сержант, отримав відзнаку «За заслуги перед містом Житомиром III ступеню».

Як повідомляв Житомир.info, 22 травня 2022 року служба зв‘язків з громадськістю Командування Десантно-штурмових військ показала, як підрозділи ППО житомирської 95-ї бригади знищують повітряні об’єкти противника.

Наприкінці травня десантники житомирської 95-ї окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ на Харківщині знищили російський бойовий вертоліт Ка-52 «Алігатор».

А 10 червня служба зв’язків з громадськістю Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України розповіла про молодшого сержанта житомирської десантної бригади, якого називають мисливцем за російськими БПЛА: на його рахунку 9 збитих «російських пташок».

Фото з зі сторінки Сергія Сухомлина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.