У Житомирській області екологи виявили незаконну порубку майже 140 дерев, сума збитків складає 1,7 млн грн

У Пулинській селищній раді під час здійснення рейдових заходів інспектори виявили незаконну рубку дерев.

Про це 7 травня повідомила пресслужба Державна екологічна інспекція Поліського округу.

«Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу під час здійснення рейдових заходів, поза межами населеного пункту с. Очеретянка Пулинської селищної громади Житомирського району виявлено факт незаконної порубки 137 дерев: 135 дерев породи вільха; 1 дерево породи ясен; 1 дерево породи осика», – йдеться у повідомленні.

Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу проведено обрахунок розміру шкоди який складає 1 млн. 717 тис. 525 грн.

Матеріали по даному факту передано до Житомирської обласної прокуратури та до Головного управління національної поліції в Житомирській області для вжиття заходів реагування.

Нагадаємо, 4 травня екологи повідомили про незаконну вирубку майже 1000 дерев на території Глибочицької територіальної громади.

Як повідомляв Житомир.com.ua, 27 квітня 2022 року пресслужба Державної екологічної інспекції Поліського округу інформувала, що у межах прибережної захисної смуги річки Тетерів у Житомирі вирубали 161 дерево, завдавши збитків на понад 200 тис. грн збитків.

Житомир.info

Фото пресслужби Державної екологічної інспекції Поліського округу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.