В цей день ми згадуємо, що є вимушено переміщенними особами…

20 червня-Всесвітній день біженців. Це міжнародний день, призначений Організацією Об’єднаних Націй на честь біженців по всьому світу.

Напередодні даної дати громадська організація «Союз переселенців «Мир на долоні» за підтримки UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні , управління культури та департаменту соціальної політики Житомирської міської ради провели захід в центрі міста “Як звучить потенціал Житомира”.

Метою заходу є прагнення привернути увагу до людей, які були змушені покинути усе, зокрема й власну домівку та тікати від війни в Україні. Незважаючи на складнощі, багато хто із них змогли розпочати нове життя з користю для громади та реалізувати власні бізнес-ідеї. Вони стали активною частиною громади і принагідно продемонстрували потенціал свій та місцевих мешканців.

Дякуємо всім тим, хто підтримав та допоміг в організації заходу і в першу чергу це стосується учнів англомовного театру-центру освіти Ginger із його засновницею, жінкою з Луганської області Виктория Хромова. Хочу підкреслити невтомну підтримку в організації заходу Юлия Пастух. Ти яскрава ведуча й сценарістка!

Під деяки зворушливі слова ми ледве стримували сльози. Юлия Козлова, Regina Zahorudko без вас не з’явилося б обладнання і решта необхідних речей, гарний настрій і мій особистий спокій. Дякуємо всій команді Громадська організація “МИР на долоні” , зокрема Елена Булина , Дарья Гончарова , Олена Коваленко , Ирина Губкова , Наталья Водолазская, Ihor Baranov , Sergiusz Gavryluk , Hanna Buryachik та іншим, хто сумлінно продовжує творити заради соціального гуртування.

Дякуємо гостям, що завітали в цей день і отримали подяки з подарунками за підтримку та співпрацю Житомирська Міська Рада , Житомирська обласна державна адміністрація, Дім Ветеранів Юлия Толмачева і Владимир Лагута , Неля Ковалюк, Житомирське управління поліції охорони Олена Буліна, Безоплатна Правова Допомога , Сергій Хоменко , Червоний Хрест УкраїниOlya Bilash, КРИМ SOS і ін.Окремо велика вдячність за смачні призи і сертифікати від Нетворкінг-Кафе “Lampochka” та його керівника Денис Коба! Ви запалюєте й заряджаєте оточуючих позитивним світлом, а ваші добрі справи спонукають крокувати тільки вперед!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.