В Житомирі почали розбирати великий блокпост посеред дороги

В Житомирі 2 серпня почали розбирати великий блокпост посеред Смолянської площі.

Для робіт залучили кілька одиниць техніки та працівників комунального підприємства. Житомиряни звернули увагу, що під час демонтажу блокпосту світлофори не працювали – горілі всі сигнали.

Зауважимо, що в Житомирі 2 квітня прибирали блокпост біля вокзалу, а 5 квітня «відсували» блокпости на Богунії та Крошні для того, щоб могли нормально ходити тролейбуси.

Нагадаємо, ввечері 3 липня на площі Смолянській водій автомобіля Opel не впорався з керуванням та скоїв наїзд на бетонні блоки, на водія склали протокол за керування в стані сп’яніння.

Як повідомляв Житомир.com.ua, 6 квітня 2022 року Житомирська ОВА закликала провести аудит роботи блокпостів, щоб полегшити пересування транспорту. 28 липня в Житомирській ОВА відбулася робоча нарада щодо упорядкування діяльності добровольчих формувань територіальних громад та функціонування блокпостів, зокрема, збиралися провести оптимізацію блокпостів у населених пунктах, адже стан тимчасових укріплень з часом погіршується внаслідок погодних умов і потребує негайного оновлення.

Житомир.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.