В Житомирській міській раді засідав штаб з підготовки до опалювального сезону: Найкраще опалення — це гарне утеплення

У Житомирській міській раді на оперативному міському штабі з питань підготовки до опалювального сезону говорили про максимальне газозаміщення та якісну підготовку до зими.

Про це 26 липня повідомила пресслужба Житомирської міської ради.

«Завдання №1 — максимальне газозаміщення та якісна підготовка до зими. Найкраще опалення — це гарне утеплення! Кажуть комунальники й закликають вже взятися за справу. Важливо! Підготувати внутрішньобудинкові мережі. Це комплекс робіт, який включає гідравлічні випробування, промивку мереж, утеплення пошкоджених ділянок трубопровідів тощо. Така планова підготовка дозволить суттєво зменшити споживання природнього газу. Завдання №2 — приготуватися до можливої роботи у надзвичайній ситуації. Вже розроблена схема заміщення роботи котелень з можливістю переключення між собою без погіршення якості послуги з опалення. Визначені резервуари та резервні колонки для водо забезпечення», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 19 липня у промові на засіданні Уряду прем’єр-міністр Денис Шмигаль розповів, що теплокомуненерго будуть отримувати газ по 7,40 грн/куб.м, що дозволить місцевій владі не підвищувати тарифи на тепло та гарячу воду.

Як повідомляв Житомир.com.ua, 22 червня 2022 року Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов провів установче засідання Штабу з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду 2022/23 року під час воєнного стану. На засіданні Олексій Чернишов розповів, що тарифи на тепло не зміняться.

Житомир.info

Фото Житомирської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.