Відпочинок і реабілітація на Житомирщині

Якщо ви гадаєте, що відпочинок і реабілітація лише від насолоди краєвидами, перебуванні наодинці або від приємних катаннях на квадроциклах, можливо й так! Але найвищий пік цим почуттям, коли ви на Шалені квадрики ZT-travel потрапляєте в непередбачувані обставини посеред гарної природи Житомирщини в колі надійних друзів, що допомагають долати перешкоди разом! Бо саме разом ми і є мужня Сила!

Це був вибух емоцій! Громадська спілка “Дім Ветерана” , #Ветеранський_рух, Владимир Лагута і Юлия Толмачева ви поєднали декілька ідей в єдине кружево- і вийшла чудова програма реабілітації #ВздовжТаПоперекЖитомирщиною за підтримки в першу чергу Володимир Федоренко!І коли за справу беруться професіонали, люди, які люблять своє ремесло, тоді виходить як найкраще! Олексій Рисіч , Нетворкінг-Кафе “Lampochka”Денис Коба ви організували дводенний квадро-тур і не залишили нікого голодним.

Ми пройшли як приємний так і складний шлях в майже 100 км протягом двох днів на квадроциклах. Ми збирали палатки, піднімалися на скелі, виштовхували машини, долали кілометри тропинок серед густого лісу й в полях на сонці. І все було РАЗОМ, один за одним, на одному диханні!

Друзі, з Вами нічого не страшно!Ми були брудні, стомлені, покусані комахами, але неймовірно щасливі!! Дякую щиро всім і кожному за неперевершений тур сповнений адреналіну й позитиву!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.