Влада Житомира хоче спрямувати ще майже 1 млн грн на благоустрій бульвару в мікрорайоні Маликова

Виконавчий комітет збирається провести перерозподіл видатків бюджету Житомирської міської територіальної громади на 2021 рік.

Відповідний проєкт рішення міськвиконкому оприлюднений 28 квітня на сайті міської ради.

Перерозподілом пропонується 1 млн 788 тис. 925 грн, які передбачалися на внески до статутного капіталу суб’єктів господарювання, направити організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності міської ради: 758 тис. 925 грн – на предмети, матеріали, обладнання та інвентар; 808 тис. грн – на оплату послуг (крім комунальних); 222 тис. грн – придбання обладнання і предметів довгострокового користування.

924 тис. 363 грн, які передбачалися на капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Велика Бердичівська (вул. Довженка – перехрестя вул. Льва Толстого та вул. Жуйка), хочуть спрямувати на капітальний ремонт з організацією благоустрою території бульвару Польського.

Додаток до проєкту рішення виконкому

В коментарі Житомир.info начальник управління капітального будівництва В’ячеслав Глазунов пояснив перерозподіл грошей на капітальні ремонти.

«Це залишки коштів, які були передбачені в програмі як співфінансування капітального ремонту Великої Бердичівської. Проведені тендери дали можливість їх зекономити і тепер ми вирішили їх не повертати в бюджет, а спрямувати на об’єкт, який ми не завершили минулого року. Тому проводимо внутрішній перерозподіл і спрямовуємо ці кошти на бульвар Польський, щоб завершити там благоустрій. На весь об’єкт потрібно було майже 4,5 млн грн, 3 мільйони виділили минулого року і на цей рік потрібно було ще 980 тис. грн», – сказав начальник УКБ.

Нагадаємо, восени 2019 року управління капітального будівництва визначило переможця тендеру на капітальний ремонт з організацією благоустрою території бульвару Польського в Житомирі: перемогло ТОВ «Перспектива Місто Буд» з пропозицією 4 млн 353 тис. 284 грн. За ці гроші планували: видалити дерева, замінити освітлення, прокласти зовнішній водопровід, облаштувати сходи, нове дорожнє покриття, встановити 20 лавок, урни для сміття, стіл для надвірного тенісу, 2 столи для шахів, 8 велопарковок, зробити тіньовий навіс. Також передбачалося облаштування газонів та висадка понад 300 кущів та квітів.

Депутатом Житомирської міської ради від мікрорайону Маликова, де знаходиться бульвар Польський, вже другий раз стала Тетяна Онопрієнко: в 2015 році вона обиралася від ВО «Батьківщина», в 2020 році – від партії «Пропозиції». Її чоловік Валерій Онопрієнко був депутатом Житомирської міської ради у 2010-2015 рр., обирався від Партії регіонів, а в 2020 році обраний депутатом обласної ради від партії «Пропозиція».

Як повідомляв Житомир.info, в 2017 році чотири проєкти Валерія Онопрієнка, які стосуються мікрорайону М

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.