Які є механізми взаємодії з владою на місцевому рівні згідно Резолюції Ради Безпеки ООН 1325″Жінки, Мир, Безпека”: роль та значення

3 червня, під час онлайн тренінгу, поспілкувалися з національною консультанткою ООН Жінки з гендерних питань при Мінреінтеграції, Радницею з гендерних питань в Офісі Віце-прем’єрки з європейської та євроатлантичної інтеграції Євгенією Лук’янченко, яка розповіла про законодавчу базу та її застосування на місцевому рівні і механізми взаємодії з владою.

Це вже четвертий захід від проєкту “Жінки ООН” який реалізує ГО “Мир на долоні” в Україні.

Онлайн тренінг розпочався з короткого екскурсу створення структури ООН Жінки у 2010 році та головних задач цієі структури, яка займалася виключно питаннями гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок.

Учасники та учасниці онлайн заходу дізналися про основні міжнародні на національні документи, які направлені на забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

Окремо поговорили про ситуацію з правами внутрішньо переміщених жінок в рамках стратегічноі цілі 3 Національного плану дій з виконання РРБ ООН 1325 «Жінки, Мир, Безпека» , а також стратегію інтеграції внутрішньо переміщених осіб у приймаючі громади. Ознайомилися з планом роботи на 2021 рік в рамках роботи Мінреінтеграції.

До заходу в онлайн-режимі долучилися жінки з Донецької, Полтавської, Дніпропетровської, Рівненської, Харківської, Вінницької, Одеської та Житомирської областей.Далі більше!

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України UN Women Ukraine

#Жінки_ВПО
#Мир_на_долоні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.