За перше півріччя кількість ДТП у Житомирській області зменшилась на 41%, поліція назвала найпоширеніші види автопригод

У першому півріччі на території Житомирської області сталося 1227 ДТП. Поліцейські відмічають, що показник нижчий на 41%, ніж за цей же період торік. Зменшилась і кількість автопригод з потерпілими.

Про це 7 липня повідомила пресслужба ГУНП у Житомирській області.

«За інформацією Управління превентивної діяльності ГУНП в області, цього року (за півріччя) на території Житомирщини сталося 1227 дорожньо-транспортних пригод, з яких 286 із потерпілими. Фактично, наведені цифри нижчі за минулорічні відповідно на 41% і 31%. У ДТП загинули 40 людей та ще 405 – травмовані. За аналогічний період минулого року у ДТП загинули 74 людини, а травми отримали понад 538», – зазначає поліція.

Поліцейські відзначають, що найпоширенішими видами ДТП з постраждалими залишаються зіткнення транспортних засобів (100), наїзд на пішохода (68), наїзд на перешкоду (57), перекидання автомобіля (30), наїзд на велосипедиста (17).

Серед причин, що призводять до трагічних ДТП, виділяють перевищення безпечної швидкості руху (139), порушення правил маневрування (78), кермування у нетверезому стані (13) тощо.

«Цього року на автошляхах Житомирщини сталося 52 дорожньо-транспортних пригоди за участі неповнолітніх, 47 з них – з постраждалими. Як наслідок, загинула 1 дитина, ще 56 отримали травми різного ступеню тяжкості», – зазначає поліція.

Правоохоронці нагадують учасникам дорожнього руху про важливість дотримання правил безпеки, що допоможуть уникнути аварійних ситуацій на дорозі. Керуючи транспортним засобом, завжди будьте максимально обережні, обирайте швидкість руху та дистанцію, що дозволять вчасно зреагувати на зміну дорожньої обстановки. Користуйтесь пасками безпеки, дітей перевозьте у спеціальних кріслах, що допомагають уникнути травмування у разі автопригод.

Нагадаємо, за 4 місяці 2022 року у Житомирській області було трохи більше 800 автопригод. Поліцейські відмітили тенденції до зниження рівня аварійності на 37%, ніж за цей же період торік. Зменшилась і кількість автопригод з потерпілими: з 234 у 2021 році до 162 – у 2022 році.

Як повідомляв Житомир.info, упродовж 2021 року на автошляхах Житомирської області було зареєстрували 928 дорожньо-транспортних пригод з постраждалими, з них 159 скоїли нетверезі водії. За рік в ДП травмувалися 1150 людей, 176 – загинули.

Житомир.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.