За реставрацію житомирської гімназії №23 готові заплатити ще 49 мільйонів гривень

Управління капітального будівництва Житомирської міської ради оголосило тендер на ремонтно-реставраційні роботи будинку школи (літера «А-ІІ») гуманітарної гімназії №23 ім. М.Й. Очерета (коригування). Очікувана вартість робіт – 48,9 млн грн.

Про це йдеться в закупівлі, опублікованій 30 червня на ресурсі ProZorro.

За умовами тендерної документації, відремонтувати гімназію №23 підрядник має до 31 грудня 2022 року. Джерело фінансування – місцевий бюджет.

У технічному завданні вказано, що переможець торгів має провести будівельні роботи, водостічну систему, огорожу даху, перегородки і т.д. Також підрядник має провести роботи на горищі, встановити двері та вікна, облаштувати вентиляцію, внутрішній водопровід, внутрішню каналізацію, встановити огорожу, облаштувати благоустрій та озеленити територію.

Управління капітального будівництва приймає тендерні пропозиції до 16 липня, аукціон запланований на 18 липня 2022 року.

Нагадаємо, житомирська філія інституту «НДІпроектреконструкція» відкоригувала проєкт з реставрації гуманітарної гімназії за 543 тис. 299 грн: угоду уклали 18 квітня 2022 року.

Як повідомляв Житомир.com.ua, 1 квітня 2021 року управління капітального будівництва Житомирської міськради оголосило тендер на ремонтно-реставраційні роботи в одному з корпусів гуманітарної гімназії №23, очікувалось, що вартість робіт складе до 30,6 млн грн. Тендер виграла фірма «АртХаус» з пропозицією 28,2 млн, дешевші пропозиції відхилили. Наприкінці травня 2021 року в старому корпусі гімназії розпочали реставраційні роботи.

16 квітня 2022 року у відеозверненні мер Житомира Сергій Сухомлин повідомив, що вже активізували роботу по гімназії №23, для того, щоб до 1 вересня діти перших класів вже могли навчатися в цих приміщеннях, але наразі казначейство не пропускає платежі, окрім соціальних виплат, тому фактично підрядники роблять усі роботи за свої кошти. Під час брифінгу 18 травня мер ще раз наголосив, що до 1 вересня планують завершити реконструкцію старого корпусу гімназії №23.

25 травня 2022 року на засіданні виконкому директор департаменту бюджету та фінансів Діна Прохорчук повідомила, що з резервного фонду бюджету Житомирської міської територіальної громади виділяють 10 млн грн на продовження ремонту корпусу гуманітарної гімназії №23.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.