Запрошуємо 24 червня 2021 року з 11:00 по 14:00 на міський фестиваль “Майстерня міста 2021”.

Наша команда запрошує на цікавий просвітницький проєкт під назвою «Безпечне місто: прості правила, що рятують життя», на якому ми хочемо привернути увагу до необхідності дотримання правил безпеки як дітьми так і дорослими для запобігання надзвичайних ситуацій.

Навчити правильним діям у разі виникнення небезпечних обставин задля забезпечення високого рівня громадського безпечного простору.

Проєкт «Безпечне місто: прості правила, що рятують життя» складається з восьми локацій. На кожній з яких буде представлено ситуації та поради щодо безпеки громадян. Кожна локація інформуватиме відвідувачів про небезпечні ситуації та шляхи їх подолання.

Учасники демонструватимуть змістовні поради, наповнені корисною інформацією з питань безпеки. Для дітей буде проведено ігри, квести та різні завдання з питань безпеки. 👫👫

Тож давайте знайомитися:

1 локація: Головне управління ДСНС України у Житомирській області – Ви завітаєте до рятувальників, ознайомитеся із спецтехнікою та інструментами, якими користуються працівники ГУ ДСНС. Дізнаєтеся про виникнення небезпечних ситуацій, які трапляються із-за необачності громадян та отримаєте корисну інформацію.

2 локація Регіональний центр БВПД у Житомирській області – запрошує на локацію з правової тематики про юридичну допомогу та захист громадян. Побудуємо дерево з прав та правил і навчимося правовим аспектам щодо особистої безпеки.

3 локація: Управління поліції охорони в Житомирській області – на цій локації громадяни дізнаються: Як швидко викликати поліцію без телефона та жодної людини поруч. Як діяти у разі пограбування на вулиці? Що робити дитині яка загубилася у місті. Як допомогти постраждалому якщо ви стали свідком події.

4 локація: @ювенальна превенція Житомирської області – Проведуть з дітьми різні ігри з правил дорожнього руху. Поспілкуються, як поводити себе у громадських місцях, як припинити та не допустити знущання над однолітками. Нададуть всі контакти та алгоритм для звернень у разі небезпеки дітей.

5 локація: Red Cross Zhytomyr Товариство червоного хреста України – наочно продемонструють першу медичну допомогу постраждалим, проведуть роз’яснювальну лекцію про порятунок на воді, що робити з опіками.

6 локація: Військова частина 3047 Національна гвардія України – ознайомлять відвідувачів з базовими прийомами самозахисту, розкажуть про свою професію

7 локація: @кінологічний центр ГУНП в Житомирській області – познайомлять відвідувачів із поліцейськими собачками, покажуть як песики працюють на завданні при пошуку предметів.

8 локація: Громадська організація “МИР на долоні” – А ми створимо загальну карту «Дозволяється – забороняється» про отриманні знання щодо безпеки на цьому фестивалі. Кожен учасник отримає інформаційний буклет з простими правилами, що рятують життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.