Житомирська ОДА хоче ліквідувати обласний центр спортивної медицини, приєднавши його до діагностичного центру

Комунальне підприємство «Обласний медичний центр спортивної медицини», яке знаходиться в центрі Житомира (майдан Перемоги, 10-а), хочуть ліквідувати, приєднавши до обласного діагностичного центру.

Відповідний проєкт рішення, ініціатором якого є ОДА, розглядали 8 липня в обласній раді під час засідання депутатської комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів. У розпорядженні редакції є аматорське відео з засідання комісії.

Присутній на засіданні депутат обласної ради, голова комісія з питань комунальної власності та майнових відносин Сергій Крамаренко зауважив, що ухвалення рішення викличе невдоволення суспільства.

«Це рішення «шите білими нитками», просто хтось собі намалював якусь картинку. Для цього треба зґвалтувати колектив, зґвалтувати суспільство, підбурити суспільство, на рівному місці закрити заклад, який заробляє копійку на себе, сплачує податки, забезпечує людей роботою. Для чого сьогодні приймати таке рішення? Сьогодні вони не потребують додаткового фінансування і діагностичний їх сильно не просить, це тягар. Якщо Олександр Павлович (Чорноморець, керівник обласного центру спортивної медицини) правий, і це хтось робить для того, щоб умикнути те приміщення, то це взагалі – негідники і мародери, це вищий ступінь цинізму. Немає жодної економічної підстави це робити, це просто чиїсь кулуарні домовленості. І там 80 сімей, але сьогодні наплювати на них, є своє бачення, треба «ламати через коліно»», – обурювався Сергій Крамаренко та закликав відкласти розгляд питання до наступної сесії.

Перша заступниця голови ОДА Наталія Остапченка переконувала, що рішення продумане, і просто тримати робочі місця зараз не на часі. Директор КНП «Обласний медичний центр спортивної медицини», депутат облради Олександр Чорноморець розповідав, що з 80 працівників працевлаштують в обласному діагностичному центрі будуть лише 15-20, а інші будуть змушені шукати роботу. Сергій Крамаренко переконував, що метою проєкту рішення є не реорганізація, а підбурення суспільства.

Зауважимо, що шість років тому обласний медичний центр здоров’я та спортивної медицини вже намагалися ліквідувати, приєднавши до іншого закладу: у березні 2016 року на сайті облради був опублікований проект рішення сесії про припинення юридичної особи – обласний медичний центр здоров’я та спортивної медицини Житомирської обласної ради шляхом приєднання до обласної клінічної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського. Спортсмени, тренери, директори дитячо-юнацьких спортивних шкіл зверталися до тодішнього голови Житомирської облради Анжеліки Лабунської з приводу можливого закриття обласного медичного центру здоров’я та спортивної медицини (ОМЦЗСМ), рішення так і не було ухвалене.

Нагадаємо, КНП «Обласний медичний центр спортивної медицини» Житомирської обласної ради 5 квітня 2022 року підписав угоду з ТОВ «Тетерів-Будпроект» на капітальний ремонт частини приміщення на майдані Перемоги, 10-а, вартість робіт – 1 млн 483 тис. 111,20 грн. 18 травня Господарський суд затвердив мирову угоду, укладену між Житомирською обласною радою і товариством з обмеженою відповідальністю «ОЛДІ-Житомир», за якою ТОВ до 10 серпня 2022 року має перерахувати 302 тис. 680,40 грн за пошкоджене приміщення, яке знаходиться за адресою: м.Житомир, майдан. Перемоги, 10-а і передане в оперативне управління Комунальному некомерційному підприємству «Обласний медичний центр спортивної медицини».

Як повідомляв Житомир.com.ua, 31 травня 2021 року в.о. директора обласного медичного центру спортивної медицини став депутат Житомирської облради з фракції «За майбутнє» Олександр Чорноморець. 16 вересня 2021 року в Житомирській обласній раді оголосили про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Обласний медичний центр спортивної медицини». Єдиним учасником конкурсу був Олександр Чорноморець, якого конкурсна комісія рекомендувала призначити на посаду.

Житомир.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.