Житомирським ветеранам АТО пропонують можливість отримати грант на започаткування або розвиток бізнесу

Ветеранам АТО пропонують долучитися до проєкту, який фінансується Європейським Союзом і дає можливістю отримати грант для започаткування власної справи або ж розвитку вже існуючого бізнесу.

Інформацію про це 1 липня оприлюднили на сайті Житомирської міської ради.

«Всеукраїнська Асоціація Керівників Бізнесу в рамках проєкту «Соціально-економічна підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та членів їхніх сімей», що фінансується Європейським Союзом, оголошує набір зацікавлених ветеранів конфлікту на сході України до участі в компоненті проєкту щодо розбудови спроможності із започаткування та розвитку бізнесу з можливістю отримання грантової допомоги у вигляді обладнання для вашої справи», – йдеться у повідомленні.

Особи, які мають посвідчення учасника бойових дій, а головне — хочуть започаткувати або вже розвивають власний бізнес, мають можливість отримати грант у вигляді закупівлі обладнання (до 1 000 євро) для власної справи для системного запуску бізнесу або можливість отримати грант у формі закупівлі обладнання (до 2500 євро) для розвитку вже існуючого бізнесу, якщо особа відповідає критеріям участі.

Зазначено, що прийом заявок триватиме до завершення формування тренінгових груп. Пріоритет буде надано заявникам, які наразі не мають постійного місця роботи; мають низьку зарплату або часткову зайнятість; самі виховують дітей; утримують багатодітні родини або мають інвалідність; не отримували грант в попередньому проєкті; жінкам-ветеранкам. Грант надається винятково у формі оплати узгодженого обладнання та не передбачає грошових виплат учасникам.

Заповнити анкету можна за посиланням:

започаткування власного бізнесу — http://bit.ly/СтартБізнесу

розширення бізнесу — http://bit.ly/РозвитокБізнесу

Детальна інформація про гранти та вимоги доступна також з анкет за посиланнями вище.

Участь у проєкті безкоштовна.

Місце проведення проєкту: уся територія України Бізнес-навчання відбуватиметься у червні 2021 – січні 2022 року (дати проведення узгоджуються).

Контактна особа для подачі заявок та детальнішої інформації – Михайло Чорний – 0962431089 та Олег Стень – 0987469497.

Проєкт впроваджується громадською організацією «Всеукраїнська Асоціація Керівників Бізнесу – UABL» за сприяння Міжнародної організації з міграції (МОМ) та фінансової підтримки Європейського Союзу.

Відібраним учасникам тренінгу зателефонують представники Всеукраїнської Асоціації Керівників Бізнесу та повідомлять спосіб, місце та точну дату проведення тренінгу.

Якщо виникли питання, можна звернутись на електронну пошту IOMVeteranProject@iom.int

Дізнатися більше: https://uabl.org/veteran_grant/

Нагадаємо, 30 червня 2021 року департамент соціальної політики Житомирської міської ради оголосив конкурс з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених громадськими об’єднаннями ветеранів, для реалізації яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів місцевого бюджету.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.